contact.png

Tu znajdziesz wszystkie potrzebne dane

#ACUSKONTAKT

niżejZjedź na dół
i sprawdź dlaczego chcesz jechać z nami

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

  • human-icon.svg0048 604 229 633
  • address-icon.svgul. Rolna 19, 64-700 CZARNKÓW, POLSKA
  • mail-icon.svgkontakt@acustransport.eu ,office@acustransport.eu
  • trans-icon.svgTRANS ID: 140289-1
  • timcom-icon.svgTIMOCOM: 237309
  • facebook-icon.svg@acustransport
  • youtube-icon.svg@acustransport

Paweł JagłaPawełJagławłaściciel / logistykemail: pawel@acustransport.eumobile: 0048-604-229-633Zadzwoń
Marcin JanyMarcinJanykierownik Działu Logistykiemail: marcin@acustransport.eumobile: 0048-728-868-407Zadzwoń
Tomasz SmoczykTomaszSmoczyklogistykemail: tomek@acustransport.eumobile: 0048-784-490-370Zadzwoń
Łukasz DobierskiŁukaszDobierskilogistykemail: lukasz@acustransport.eumobile: 0048-882-488-621Zadzwoń
Bartosz BąbelczykBartoszBąbelczyklogistykemail: bartek@acustransport.eumobile: 0048-784-230-111Zadzwoń
Karol OstromeckiKarolOstromeckiadministracjaemail: karol@acustransport.eumobile: 0048-669-511-614Zadzwoń
Kinga OlszewskaKingaOlszewskaadministracjaemail: kinga@acustransport.eumobile: 0048-532-622-381Zadzwoń
Patrycja KubiakPatrycjaKubiakadministracjaemail: patrycja@acustransport.eumobile: 0048-516-738-533Zadzwoń
Katarzyna Rybicka-JagłaKatarzynaRybicka-Jagłakierownik ds kadr, księgowości i finansówemail: kasia@acustransport.eumobile: 0048-606-791-407Zadzwoń
Agnieszka NajderAgnieszkaNajderkierownik Działu Administracjiemail: agnieszka@acustransport.eumobile: 0048-666-925-824Zadzwoń
Klaudia PertekKlaudiaPertekadministracjaemail: klaudia@acustransport.eumobile: 0048-697-284-564Zadzwoń
Natalia ParzyszNataliaParzyszspecjalista ds. obsługi klientaemail: natalia@acustransport.eumobile: 0048-538-212-158Zadzwoń
Sylwia JanyskaSylwiaJanyskaspecjalista ds. obsługi klientaemail: sylwia@acustransport.eumobile: 0048-882-423-238Zadzwoń
Może
to TY?
sprawdź kogo aktualnie szukamy

Zespół profesjonalistów

Firma ACUS została założona w 2007 roku. W ciągu 10 lat z jednoosobowej firmy posiadającej jednej samochód ciężarowy, stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą kilkunastu spedytorów i nowoczesny tabor, obsługujący Klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się transporty ekspresowe po całej Europie, oraz transport całopojazdowy .

stuff.png

PARTNERZY

Z dumą wspieramy Noteć!

Jesteśmy szczęśliwi, że mamy okazję współpracować ze zdolnymi i ambitnymi ludźmi, dla których tak samo jak dla naszej firmy ważna jest pasja i dążenie do celu. Staramy się konsekwentnie realizować postawione sobie założenia oraz dopingować sportowców na każdym kroku. Nasza firma od kilku już lat jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego MKS Noteć Czarnków, a duża część naszych pracowników czynnie angażuje się w działania klubu jako czynni zawodnicy, członkowie Zarządu oraz sympatycy jednego z najstarszych klubów w Wielkopolsce! Rok 2020, zbliżający się wielkimi krokami to wyjątkowa data w dziejach klubu! To już prawie 100 lat istnienia Noteci Czarnków. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią jej historii.

Przejdź do strony klubu
notecczarnkow.png

PARTNERZY